Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 2.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 1.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5