Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.5
The Sword with No NameRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5