Movies
Ratings
79
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0