Series
Ratings
108
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5