Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5
Labor DayRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Notes on a ScandalRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Babette's FeastRated ★ 4.0