Series
Ratings
25
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0