Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Barbie and the Secret DoorRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Under the Hawthorn TreeRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0