Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Railroad ManRated ★ 3.0
She and Her CatRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0