Titles you rated
LivingRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
TransitRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
UndineRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Gosford ParkRated ★ 3.5
The ConversationRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Easy RiderRated ★ 3.5