Movies
Ratings
163
The World of LoveRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The BalconettesRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5