Movies
Ratings
201
WhiplashRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5