Movies
Ratings
57
Poupelle of Chimney TownRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
Return to SeoulRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 1.5