Titles you rated
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Honest CandidateRated ★ 1.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0