Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
ReedlandRated ★ 2.0- Relay RaceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5- HometownRated ★ 4.0
- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
- I Told YouRated ★ 3.5
- School TripRated ★ 2.5
- LOVE DISCRated ★ 3.5
- The Mountain's InsidesRated ★ 3.5
- Will o' the WispRated ★ 3.0