Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 3.0
Tsuredure ChildrenRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 2.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
MURAI in LOVERated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5