Titles you rated
Girls Band CryRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kingdom Season 3Rated ★ 4.5
Kingdom Season 5Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
A Salad Bowl of EccentricsRated ★ 3.0
The Vexations of a Shut-in Vampire PrincessRated ★ 2.5
Saint Cecilia and Pastor LawrenceRated ★ 3.0