Movies
Ratings
134
Inside OutRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 1.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0