Movies
Ratings
195
Ringu 2Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
RinguRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0