Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 1.0
The ImpossibleRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 2.0