Movies
Ratings
500
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0