Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Queen WooRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5- My Undead Yokai GirlfriendRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5