Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
BrainRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Yong PalRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0