Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
SickoRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 2.0
TrainspottingRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
PlatoonRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0