Movies
Ratings
310
The ThroneRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
The GameRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
NextRated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.5