Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
OnceRated ★ 4.0