Movies
Ratings
20
The ChaserRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0