Movies
Ratings
100
Eye For An EyeRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0