Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5