Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0