Series
Ratings
33
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0