Titles you rated
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
Woman with a SuitcaseRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Man to ManRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5