Series
Ratings
79
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 2.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.0
PianoRated ★ 1.5
Attic CatRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
The O.C.Rated ★ 2.0
The O.C.Rated ★ 3.5