Movies
Ratings
121
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.5