Series
Ratings
18
White ChristmasRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0