Series
Ratings
53
RevengeRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Cable GirlsRated ★ 4.0
The OrderRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The I-LandRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0