Titles you rated
MaskRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
RememberRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5