Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
NANARated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5