Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0