Series
Ratings
22
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0