Movies
Ratings
66
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0