Movies
Ratings
516
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0