Titles you rated
My Sweet CityRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
On AirRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 2.5
BigRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0