Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 1.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0