Movies
Ratings
108
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Casa De Mi PadreRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0