Movies
Ratings
14
The ThievesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0