Movies
Ratings
195
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
ItRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5