Series
Ratings
133
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 3.5
AfflictedRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
13 Reasons Why: Beyond the ReasonsRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0