Titles you rated
The HostRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
New Police StoryRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0