Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0- When I Hear the Birds SingRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5