Movies
Ratings
175
Midnight RunnersRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
CarsRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5